طراحی و ساخت قالب ترزیق پلاستیک

قالب‌های تزریق پلاستیک یک روش بسیار متنوع برای تولید قطعات پلاستیکی است و چندین مزیت نسبت به سایر روش های قالب گیری دارد. این فرآیند نه تنها ساده تر و مطمئن تر از روش های دیگر است، بلکه بسیار کارآمد‌تر نیز است. از مزایای این روش میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

قالب‌سازی مدرن درخدمت ایرانیان

در شرایط کنونی به دلیل تحریم‌ها نیازمند خودکفایی در زمینه ساخت و ساز قالب‌ها و قطعات در داخل کشور هستیم به چند دلیل این اتفاق باید انجام پذیرد که در ادامه به آنها اشاره می‌شود
• هزینه تولید را کاهش می‌دهیم
قالبهای در داخل کشور به مراتب کم هزینه تر از خارج کشور ساخت وساز می‌شود.

• اعمال اصلاحات در قالب‌ها بسیار سریع انجام می‌پذیرد.
برخی اوقات به دلیل تغییر نقشه مشتری یا تغییر ابعاد قطعه مقابل چاره ای جز اعمال تغییرات در قالب قطعه مورد نظر نداریم و اتفاقاً زمان هم نداریم. تجربه ثابت کرده است بهترین راه در دسترس‌‌ترین راه است.

• زمان سفارش قالب تا آماده شدن و تحویل نمونه قطعه به مشتری بسیار مهم است
به دلیل نبود بعد مسافت مدت زمان سفارش تا تحویل بسیار کوتاه می‌باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخودار می‌باشد.

کیفیت جهانی

تمامی تولید‌کنندگان برای ماندن در بازار آینده کسب و کار چاره ای جز افزایش کیفیت در حد جامعه جهانی ندارند. لازمه کیفیت انجام دقیق محاسبات و دقت در ساخت است. کیفیت حاصل تلفیقی از تجربه، علم، ماشین‌کار و ماشین‌آلات حرفه‌ای است که در هرجای دنیا رعایت شود نتیجه یکسان می‌دهد. مجموعه مکسی‌مولد نیز به این مهم واقف است و مفتخریم که توانسته‌ایم اعتماد مشتریان را کسب کنیم.

قالب پلاستیک سکاندار تولید

پلیمرها کاربرد بسیاری در صنعت دارند و تقریباً تمامی محصولات حداقل چند قطعه پلاستیکی دارند. بعلت یکسان نبودن رفتار پلاستیک‌ها، ساخت قالب های پلاستیک نیازمند تخصص بالای طراح و تجربه مونتاژ کار می باشد. پس از به اتمام رسیدن ساخت و ساز تجربه تکنسین تزریق‌کار از اهمیت ویژ‌ه‌ای برخوردار است.

شما در تولید تنها نیستید.

مسئولیت ما با اتمام ساخت و ساز قالب به پایان نمی‌رسد بلکه تازه شروع می‌شود. مجموعه مکسی‌مولد با سالها تجربه، و نیروهای خبره مجهز به دستگاه های پیشرفته تزریق پلاستیک مفتخر به ارائه خدمات به تولید‌کنندگان و کارآفرینان می‌باشد.

مشاوره رایگان طراحی و ساخت قالب پلاستیک

شما با چالش‌هایی در طراحی و ساخت قالب های پلاستیک روبرو هستید. ما راه‌حل‌های مناسبی برای آن‌ها داریم. با ما تماس بگیرید.