09128893695 021-66262835

درباره ما

خدمات ما در مجموعه مکسی‌مولد ساخت قالب پلاستیک، قالب دایکاست و ماشین‌های مخصوص با کیفت روز دنیا می‌باشد کاهش زمان ساخت را چاشنی کارمان نموده‌ایم تا بتوانیم با شرکت‌های دیگر رقابت کنیم. اساس کار ما به صورت برد برد تعریف میشود.

حوزه‌های فعالیت ما

خدمات طراحی محصول

یک طراح خوب باید ابتدا شنونده خوبی باشد و سپس با مهارت خود در نرم افزارهای طراحی و علم به روش‌های ساخت محصول هر ایده ای که در ذهن مشتری شکل می‌گیرد را تبدیل به مدل سه ‌بعدی نماید. طراحی محصول اساس تولید است و باید در این زمینه بی عیب و نقص ظاهر شد. در طراحی محصول پارامترهای زیبایی، کارایی، روش تولید، قیمت تمام شده و … در نظر گرفته می‌شود.

ساخت قالب تزریق پلاستیک

طراحی و ساخت قالب پلاستیک فرآیندی پیچیده است که بکارگیری علم و تجربه حرف اول این حرفه است. علم مواد پلاستیک، شناخت فولاد، تسلط به مکانیزم‌های ساخت قالب، توانایی تحلیل پر شدن قالب و … از پارامتر‌های یک مجموعه خوب به شمار می‌رود. کنترل زمان و تحویل به موقع قالب به مشتری از مهمترین اولویت ها در این رشته است که با افزایش تعداد پروژه‌ها نباید تغییر کند.

ساخت قالب دایکاست

قالب‌های کلد چمبر در دمای حدود 750 درجه به منظور تزریق آلیاژ آلومینیوم، مس و قالب های هات چمبر برای تزریق آلیاژهای روی مس و منیزیم ، برنج در دمای حدود300 تا 500 درجه بکار برده میشوند و اضافه بر توانایی‌های قالب پلاستیک نیازمند شناخت انواع راهگاه و انباره‌ها، خنک‌کاری قالب و … می‌باشد.

عمر قالب به علت کار کردن در محیط پر تنش از ویژگی‌های بارز این نوع قالب به شمار میرود.

ساخت دستگاه صنعتی

به منظور پاسخگویی به نیاز تولید‌کنندگاه در ساخت ماشین آلات صنعتی متناسب با نیاز مشتری قدم برداشته ایم و توانسته‌ایم در این زمینه نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم. با به کارگیری انواع نرم‌افزار‌ها و تجربه کار را در مرحله طراحی تمام و ساخت آن را شروع می‌کنیم.

در برهه‌ای از زمان قرار گرفته‌ایم که سرعت پیشرفت بسیار بالا رفته است و مجالی برای کاهلی نیست، تمام فعالیت‌ها را باید یکبار برای همیشه انجام داد. صنعت حرفه ما نیست، زندگی ماست. به آن علاقه نداریم، عاشقش هستیم.

تصویری از چند نمونه کار

طراحی محصول در قالب پلاستیک