09128893695 021-66262835

مجموعه مکسی مولد در خدمت تولید

همیشه شنیده‌ایم که تولید یک پروسه زمانگیر است و یک تولید‌کننده مشقت‌های فراوانی برای راه‌اندازی کسب و کار خود می‌کشد. مجموعه مکسی‌مولد خود را یاریگر تولید کنند‌گان در زمینه طراحی و ساخت قالب‌ پلاستیک، قالب دایکاست، ماشین‌آلات اتوماسیون و خط تولید و جیگ و فیکسچرها می‌داند تا به نوبه خود بتواند باری را از دوش تولید‌کنندگان عزیر بردارد.

حمایت از تولید

در تولید از مراحل اخذ مجوز گرفته تا بازاریابی و فروش محصولات به مشتریان، تمام این مراحل نیازمند یاری رساندن به تولیدکننده می‌باشد، چه از طرف مسئولان صنعت و چه از طریق همکاران و بقیه افراد مرتبط. این مجموعه با ارائه رزومه موفق در زمینه طراحی و ساخت قالب‌های پلاستیک و دایکست و همکاری با شرکت‌های تولیدکننده سعی دارد نقش کوچکی از وظیفه خود را ایفا نماید.

ارائه خدمات طراحی و ساخت قالب به کشورهای منطقه

خوشبختانه پس از گذر از ناآرامی‌های اخیر و حذف داعش در منطقه خاورمیانه شاهد ایجاد رقابت بین کشورها شده‌ایم. اضافه بر این در زمانهای گذشته غفلتهایی صورت گرفته که کشورهای منطقه به مصرف کننده تبدیل شده بودند. ولی همچنان فرصت برای جبران باقی است. این مجموعه با طرح‌های توسعه خود طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک و دایکست را برای تولیدکنندگان کشورهای منطقه و حوزه خلیج فارس نیز انجام می‌دهد.

ارائه خدمات تزریق قالب پلاستیک و قالب دایکست.

طراحی، ساخت و تولید قالب های پلاستیک و دایکست پرسه ای بسیار زمانگیر و حساس می‌باشد. قالبها باید در بازه‌های زمانی مشخص به منظور جلوگیری از استهلاک سرویس شوند. آخرین نمونه مرجع باید نگهداری شود و کنترلهای ابعادی انجام گردد. این مجموعه در طول چندین سال این مهم را برعهده داشته و با پایش قالبهای تولیدی خود از بروز بحران جلوگیری نموده است. اضافه بر این خرید دستگاه تزریق نیازمند هزینه‌کرد سرمایه زیادی در این زمینه می‌باشد. مجموعه مکسی‌مولد پس از طراحی ساخت قالب‌های پلاستیک و دایکست تولید آنها را نیز انجام می‌دهد. به این شکل تولید کنندگان امکان این را دارند که سرمایه خود را در موارد مهمتر هزینه نمایند.

جهت آشنایی با قالب پلاستیک کلیک نمایید.

 

 

مقالاتی که بیشترین بازدید را داشته‌اند و شاید شما بپسندید!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.